0,00 zł 0


Zaloguj | Zarejestruj

O marce

Cześć, ogromnie mi miło, że tutaj jesteś! Z tej strony Marta - artystyczna dusza, kochająca otaczać się naturą i starająca się czerpać z życia całymi garściami. Zawodowo zajmuję się fotografią, prowadzeniem bloga Zdrowe jest czadowe oraz zamykaniem cząstki natury i przytulności w słoiku, specjalnie dla Ciebie tutaj w ilmu.

Jestem ogromnie wdzięczna za to, że mogę zarabiać na życie robiąc to, co kocham. Dlatego w każdej mojej świecy i przesyłce znajdziesz ogrom serca i pasji. Chcę, aby każda osoba, która mi zaufała i kupiła moje produkty poczuła się wyjątkowo, więc w swojej paczce znajdziesz też szczyptę magii i ciepła, jako wyraz mojej wdzięczności.

Jak powstało ilmu?

Uważam, że zdrowie to najcenniejszy skarb jaki mamy. Bez niego ciężko realizować swoje marzenia i pasje oraz dbać o najbliższych. Kiedy dowiedziałam się jak szkodliwe są świece parafinowe (parafina to pochodna ropy naftowej), postanowiłam poszukać jakiegoś rozwiązania. Zwłaszcza, że nie chciałam rezygnować z cudownego światła i błogiego relaksu, które one zapewniają. Żadna z dostępnych świec naturalnych nie spełniała moich oczekiwań, głównie ze względu na skład (np. wosk sojowy + tanie, sztuczne olejki zapachowe, które również są szkodliwe dla zdrowia) oraz na walory wizualne. Stworzyłam więc własne świece ilmu, dopieszczone w każdym calu i dumnie zdobiące nasze mieszkanko. Mam nadzieję, że niedługo zagoszczą i u Ciebie! 

Jako ciekawostka zdradzę Ci, że pierwszą świecę sojową zrobiłam już 6 lat temu w pięknym, ceramicznym pojemniku na szczoteczki do zębów - jest z nami do dziś, z sentymentu jeszcze niewypalona do końca. Jest bezzapachowa, a wybrany knot okazał się trochę za mały. Długie miesiące uczyłam się zawiłego procesu robienia świec sojowych najwyższej jakości (gdzie nawet temperatura pomieszczenia czy dodawania olejków eterycznych do wosku ma ogromne znaczenie), głównie metodą prób i błędów oraz z pomocą zagranicznych blogów. Po drodze nawet każdy z gości na naszym weselu otrzymał wykonane własnoręcznie, urocze miniaturki świec sojowych w ramach podziękowania za przybycie. Od samego początku tworzenie świec sprawiało mi ogromną radość i przyjemność, dlatego postanowiłam wejść w to na całość. Po 5 miesiącach pracy powstało ilmu, gdzie mogę tą radością i pasją teraz dzielić się z innymi.

Dodam jeszcze, że to marzenie nie urzeczywistniłoby się, gdyby nie ogromna pomoc mojego męża, który jest nieocenionym wsparciem technicznym w ilmu - to on stworzył cały ten piękny sklep na oprogramowaniu Sylius, które z pasją rozwija już od wielu lat. 

Filozofia ilmu

Natura. Zdrowie. Jakość. Środowisko. Piękno. Dobre samopoczucie. Przytulność.

To słowa, wokół których od początku buduję wartości mojej marki. W ilmu tworzę świece, które są w 100% naturalne, przyjazne zdrowiu i środowisku, wykonane całkowicie ręcznie, dzięki czemu mam pewność, że są najwyższej jakości. Dzięki delikatnym rysunkom roślin, wykonanym przez polską ilustratorkę Ewelinę Rivillo oraz za sprawą cudnego w dotyku papieru strukturalnego, świece ilmu są piękne i wpisują się w styl każdego wnętrza. Swoim ciepłym światłem i delikatnym zapachem tworzą wokół przytulny klimat, wprowadzający w stan błogiego relaksu i dobrego samopoczucia.

W tworzenie ilmu wkładam całe swoje serce. Każda świeca z osobna jest wykonana przeze mnie od początku do końca z największą starannością i dbałością o detale. W każde wykonane zdjęcie tu na stronie oraz w mediach społecznościowych staram się tchnąć odrobinę duszy. A w każde napisane tu słowo wkładam całą siebie. Tak, aby ilmu było czymś więcej niż świece. Aby było doświadczeniem. 

Kocham naturę, dlatego dbanie o środowisko jest dla mnie bardzo ważne. Każdą przesyłkę staram się pakować najbardziej ekologicznie jak tylko potrafię. W paczce ode mnie nie znajdziesz więc ani grama plastiku, a nadal będzie dokładnie zabezpieczona i piękna. Idealnie, prawda?

Rozgość się

Dziękuję za poświęconą chwilę Twojego cennego czasu na lepsze poznanie się. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej! Bądźmy w kontakcie na Instagramie czy Facebooku, a jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało na kontakt@ilmu.pl - chętnie pomogę, doradzę czy przyjmę wszelkie sugestie. Samych przytulności!

ilmu - Naturalne świece sojowe

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami

Loading...